blog
ÖMER ÖZER

ÖMER ÖZER

Web Tasarım Uzmanı

Birbirinden Şık Flat Tasarıma sahip Mobil UI/UX Kitler

Flat tasarım, iki boyutlu elemanları ve parlak renkleri kullanan bir kullanıcı arayüzü tasarım stilidir. Apple’ın iOS 7 si ve Microsoft’un Windows 8’in piyasaya sürülmesinden sonra oldukça popüler olduğunu hatırlıyoruz.

Flat Tasarımdan ilham alan, oldukça şık tasarlanmış 9 uygulama kullanıcı arayüzü kitini keşfetmek için aşağıdaki listeye göz atın.

Mobilya Tasarımı UI Kiti

1. Mobilya Tasarımı UI Kiti

Mobilya Tasarımı UI Kiti , tasarımcıları iş akışınızı hızlandırmak için tasarlanmış 26+ ekrandan oluşan yüksek kaliteli bir UI Kit paketidir. Bu kit, iOS ve Android sistemleriyle% 100 uyumludur. E-ticaret kullanıcı arabirimi, modern tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Renkler, projenizin veya markanızın gereksinimlerine uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir.

Ekranların çözünürlüğü 375 × 812
Uyumluluk : Sketch, Adobe Xd,  Figma

2. Trendy Alışveriş E-Ticaret UI / UX Kiti2. Trendy Alışveriş E-Ticaret UI / UX Kiti

Trendy Online Alışveriş uygulamaları için kullanılmaya hazır, minimal tasarıma sahip UI/UX Kit olarak karşımıza çıkıyor. 3 popüler UI tasarım aracı için tasarlanmış 25 iOS ekran şablonu içermektedir. Tüm bileşenler% 100 vektöreldir. Katmanlar göz önüne alındığında, iyi düzenlenmiş, dikkatlice adlandırılmış ve gruplandırılmıştır. Tipografiye gelince, bu arayüzde kullanılan font Monserrat. Tabiki birçoğumuzun web sitelerinde kullandığı bir font olduğunu unutmadan söyleyelim. Şuanki fiyatı $25 olarak görünüyor. Buradan inceleyebilirsiniz
Uyumluluk : Sketch, Adobe Xd,  Figma

Sosyal Uygulama Arayüz Seti3. Zingo Sosyal Uygulama Arayüz Seti

Zingo, kullanışlı bileşenlere sahip iPhone X için 30’dan fazla sosyal uygulama ekranı içeren bir sosyal uygulama UI Kitidir . Tüm semboller ve katmanlar düzenli olarak adlandırılmış ve kategorize edilmiş olması, kişiselleştirme sürecinizi oldukça basit hale getirir. Zingo UI Kit paketinde renkleri, yazı tiplerini ve stilleri nasıl kişiselleştireceğinize dair ayrıntılı bir anlatım dosyası bulunuyor. Sosyal uygulama UI Kit  içerisinde Avenir fontu kullanılmıştır. Kiti buradan inceleyebilirsiniz.
Uyumluluk : Sketch, Adobe Xd,  Figma

Seyahat Uygulama Arayüz Seti4. EasyGo – Seyahat Uygulama Arayüz Seti

EasyGo , tasarım iş akışınızı hızlandırmak için tasarlanmış 30’dan fazla yüksek kaliteli iPhone X ekranını içeren bir seyahat uygulaması UI Kitidir . Bu UI Kiti, Android ve iOS platformuyla% 100 uyumludur.  Özelleştirme sürecinde size yol gösterecek çok ayrıntılı bir yardım dosyasıda bulunuyor.

Uyumluluk : Sketch, Adobe Xd,  Figma
Link

Yemek Uygulaması UI Kit5. 5. FoodPlan Yemek Uygulaması UI Kit

FoodPlan , Yemek uygulamaları için tasarlanmış bir UI Kitidir. Flat tasarım tarzından ilham alan 20+ kullanıcı arayüzü ile, IOS için tasarlanmıştır. Tüm materyaller vektör tabanlıdır ve bu da çok sayıda kişiselleştirme esnekliği sağlar. Parlak renk şeması ve yeniden kullanılabilir tasarım ile FoodPLan UI Kit’e buradan ulaşabilirsiniz.

Uyumluluk : Sketch

Prop Bulucu iOS Premium Uygulaması UI Kit
6. Propfinder Emlak Uygulamaları UI Kit

Propfinder UI kiti, ilham almak için kullanabileceğiniz ve tasarım iş akışınızı hızlandırabilen son trend kullanışlı bileşenlere sahip iPhone ve android için tasarlanmış bir Kit. 32+ ekran içerir. Tüm katmanlar ve semboller düzgün bir şekilde gruplandırılmış, adlandırılmıştır. Ayrıca renkleri, yazı tiplerini ve stilleri nasıl özelleştireceğinizi de içeren ayrıntılı bir dosya içerir.

Uyumluluk : Sketch

Müzik Haberleri UI Seti
7. Müzik Haberleri UI Seti

Özellikle müziğe yönelik bir haber uygulaması oluşturuyorsanız, Music News UI Kit tasarımı sizin için kullanıma hazır bir çözüm olabilir. Flat tasarımdan ilham alan 30’dan fazla mobil ekran ile gelen bu Kit için 3 ayrı kullanım kılavuzu oluşturulmuş.

Uyumluluk : Sketch

 
8. CineBox Movie App Kullanıcı Arayüzü UX Seti

CineBox bir başka Flat tasarıma sahip 30+ ekran ile gelen film uygulaması UI Kit. Tüm bileşenler vektöreldir, Açık ve koyu ekran olarak tasarlanan bu kit 375×812 px olarak tasarlanmış muhteşem bir UI Kit.

Uyumluluk : Sketch, Figma, Adobe XD

Fitness ve Yemek Uygulama UI Seti
9. Fitness ve Yemek Uygulama UI Seti

FitMe UI Kit , iPhone X için 100+ element ve 60+ tasarım ekranı içeren bir fitness & yemekler uygulaması UI Kit. Bu kitte tipografi olarak Google ın popüler fontlarından biri olan Lato kullanılmış. 25 in üzerinde icon barındıran bu UI Kitin 100den fazla ölçeklenebilir vektörel öğesi bulunuyor.
Uyumluluk : Sketch, Figma, Adobe XD

[ratings]
Menü

Web Tasarım Teklif Formu